Projektas skirtas jaunimui, todėl laukiame dalyvių ne jaunesnių nei 18 ir ne vyresnių nei 29 metų amžiaus. Projekto trukmė – trys mėnesiai, todėl tikimės iš Tavęs įsitraukimo ir atsakingo darbo visą projekto laiką!

 

                                                


Tematikos
Kuri sritis Tave labiausiai domina? Finansai? O gal gynyba? Pagal savo interesų lauką iš penkių skirtingų kategorijų galėsi išsirinkti, kurios srities problemas spręsi kurdamas savo svajonių verslą.

Saugumas ir gynyba

Lietuvoje ši šaka – gana nauja, tačiau pastaraisiais metais ji tapo labai aktuali. Gynybos ir saugumo srityje pramonė sprendimų ieško nuolatos, o verslas šioje kategorijoje tikrai gali daug ką pasiūlyti: tai, pavyzdžiui, ugniai ir pjūviams atsparios uniformos, lazeriniai taikikliai, bepiločiai orlaiviai ir kiti inovatyvūs sprendimai.

Logistika ir transportas

Lietuvoje prekių ir paslaugų eksportas kasmet auga, daugėja naujų rinkų, todėl logistika ir transportas yra viena perspektyviausių sričių šalyje. Ši verslo šaka yra labai universali, todėl šioje kategorijoje galima įgyvendinti įvairias startuolių idėjas, padėsiančias išspręsti logistikos problemas ir leidžiančias taupyti laiką.

Švariosios technologijos

Tai aplinką tausojančios technologijos, kurios leidžia verslui kuo mažesnėmis energijos sąnaudomis pagaminti tą patį produktų kiekį. Šios inovacijos Lietuvoje yra viena iš prioritetinių sričių, kur investicijų pritraukimui skiriamas labai didelis dėmesys.

Informacinės ir komunikacinės
technologijos

Tai sparčiausiai augantis pramonės sektorius pasaulyje. Didžiausią investicinį potencialą turinčios Lietuvos informacinių ir komunikacinių technologijų sritys – programinės įrangos vystymas, interneto duomenų saugojimas ir apdorojimo bei ICT paslaugų centrų veikla.

Finansų technologijos

Tai technologinės inovacijos, leidžiančios įprastines bankų paslaugas atlikti daug greičiau, pigiau ir kokybiškiau. Skolinimosi patformos, paprasčiau atliekami tarptautiniai mokėjimai ir kiti finansinių technologijų startuoliai šalyje kuria aukštą pridėtinę vertę ir pritraukia užsienio bendrovių investicijas.

 


Verslo atvejai

Nežinai nuo ko pradėti? Mes siūlome kelis atvejus, kurie yra realios verslo galimybės. Rinkis vieną iš jų!

Telieka sugalvoti tinkamą sprendimą!